SYS & CO Kft állások Baracska

Összesen 3 állásajánlat, ebből 1 új.

Co Hegesztő

Töltéstava
FER-VAS KFT.
Co hegesztőket, lakatosokat, targoncásokat felveszünk csapatbővítés …
profession.hu - 15 napja - szponzorált - Mentés

Co hegesztő - új

Németország
Ibronweld Kft
Hegesztőket keresünk azonnali munkakezdéssel, Németországi munkahelyre. - Sorolt varratok készítése követelmény.- Nyelvtudás előny. Nettó 12 euro/óra bérezés + szállás
profession.hu - 5 napja - szponzorált - Mentés

Minősített CO hegesztő - új

Gyöngyös
MIAS Hungary Kft.
Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése;Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban;lemez vastagság 5 – 40 mm; Elvárások: szakirányú iskolai végzettség;legalább 2 éves szakmai tapasztalat;jó műszaki rajz olvasási készség;önálló …

Termékbevezetési (NPI) mérnök

Halásztelek - Baracska 19 km
PEX Automotive Systems Kft.
műszaki végzettségmin. 3 év autóipari tapasztalat, IATF 16949: 2016 ismerete, autóipari projektekben szerzett jártasságangol nyelv tárgyalási szintű használata (a projektvezetők, a vevők, a beszállítók többsége külföldi) kommunikációs, problémamegoldó és
profession.hu - 25 napja - Mentés

Fejlesztőmérnök

autók hajtáslánc elemeinek (busbar) gyártásában szerzett tapasztalatSAP ismeretvevői szabványok (VW, Daimler) ismereteQuality Core Tools (PPAP, APQP, SPC, FMEA, CP) ismeret hosszú távú munkalehetőség gyorsan fejlődő nemzetközi környezetbenrészvétel a jövő

Compliance Coordinator CER - új

Biatorbágy - Baracska 21 km
Scania Hungária Kft.
… (AYCM) and other benefitsFlexible working time in combination with 2 days home officeFree snacks at the workplace (drinks, fruit)Company car for private purposes Location: 2051 Biatorbágy, Rozália park 1., Hungary OR Diaľničná cesta 4570/2A, 903 01 Senec
profession.hu - 5 napja - Mentés