Magyar cég állások Budapest, XXI. kerület

Összesen 154 állásajánlat, ebből 18 új.

Udvaros

Budapest, XXI. kerület
Jusec Kft.
… , teljes mértékben magyar tulajdonban álló biztonsági és takarítási szolgáltató cég keresi Udvaros …
allasod.hu - 11 napja - Mentés

Hulladékkezelő

Dunaharaszti - Budapest, XXI. kerület 2 km
ALTEO Circular Kft.
Csatlakozz Magyarország egyik vezető hulladékgazdálkodó cégéhez! Cégünk, az Alteo Circular Kft. hulladékkezelőt …
allasod.hu - 20 napja - Mentés

Üzletfejlesztési Manager

Dunaharaszti - Budapest, XXI. kerület 2 km
TRANSEMEX KFT
… partnerekkel való folyamatos kapcsolattartásPrezentációk előadása magyar és angol nyelvenEgyüttműködés az operatív … munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnélKihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokVersenyképes jövedelemFolyamatosan …
allasod.hu - 21 napja - Mentés

Import menedzser

Dunaharaszti - Budapest, XXI. kerület 2 km
Trailer Centrum Hungary Kft.
… e-mailen, árajánlatok fordítása magyar nyelvre és elkészítése az ügyfelek … tapasztalat (pl.: felépítményező cégek, gépkereskedő cégek, fuvarozó cégek, pótkocsigyártó vagy tgk. … évtől 13. havi fizetés, céges gépkocsi.Eseti feladatok célprémium díjazással …
allasod.hu - 25 napja - Mentés

Product Manager (sales focus)

Szigetszentmiklós - Budapest, XXI. kerület 6 km
Randstad Hungary
Cégleírás / Organisation / Department Szeretnél a régió … , illetve prémium képviselt márkáival a magyar piac egyik kulcsszereplője. Szigetszentmiklósi, modern …
allasod.hu - 11 napja - Mentés

Villamosenergetikai Projektmenedzser

Szigetszentmiklós - Budapest, XXI. kerület 6 km
INFOWARE Zrt.
… teljes körű vezetése beleértve a magyarországi és a nemzetközi projekteket is … felügyelete - a divízióvezető és a cégvezetés által elvárt jelentések elkészítése - … Kapcsolattartás a cég többi divíziójával7. A feladatok ellátása a céges folyamatok kereteit …
allasod.hu - 21 napja - Mentés

Részmunkaidős Kommunikációs és Marketing Vezető - új

Gyál - Budapest, XXI. kerület 8 km
FCC Magyarország Kft.
… a vállalati arculat következetes alkalmazásaa céges weboldal és a közösségi média … és szóban egyaránt magabiztosan kommunikálsz magyarul és angolulbiztos MS Office‑tudással … és fontos számodra, hogy minden céges tartalom igényes legyenönállóság és kiváló …
allasod.hu - 4 napja - Mentés

Tehergépkocsi-vezető

Gyál - Budapest, XXI. kerület 8 km
FCC Magyarország Kft.
… hangulatú csapat, a családias légkörtanulnál céges költségen, hogy újabb gépkezelői végzettséget … szerezzszívesen részt vennél a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi …
allasod.hu - 6 napja - Mentés

Diákmunka - Financial Planning and Analysis gyakornok

Budapest, X. kerület - Budapest, XXI. kerület 10 km
Műisz Iskolaszövetkezet
Szeretnél Magyarország Nr.1 állati-vakcinagyártó cégénél dolgozni? A Ceva-Phylaxia … , meghatározó szereplője. Nemzetközi cégcsoportunk legnagyobb telephelye itt Budapesten … tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon •Hosszútávú és stabil munkahelyet …
allasod.hu - 13 napja - Mentés

Tengeri szállítmányozási ügyintéző - új

Vecsés - Budapest, XXI. kerület 12 km
Cargomind (Hungary) Kft.
Magyar ügyfelek és külföldi partnerek megbízásából … szerzett tapasztalat bővítésének lehetőségeÖnálló munkavégzésKiterjedt céghálózat, saját irodával Európa számos kikötőjében …
allasod.hu - kb. 18 órája - Mentés

Karbantartó

Vecsés - Budapest, XXI. kerület 12 km
Szarvasvéd Security Kft.
… pozícióban szerzett tapasztalat Amit kínálunk: Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan … , ahol megbecsülik a munkádingyenes céges étkezésingyenes céges parkolóBejárás támogatásamunka-magánélet egyensúlyFizetés: Nettó …
allasod.hu - 7 napja - Mentés

Alapanyagraktáros

Vecsés - Budapest, XXI. kerület 12 km
Cityfood Magyarország Kft.
… ismeret Hosszú távú munkaBiztos hátterű cégVersenyképes fizetésAzonnali kezdési lehetőségBetanulás nappali munkarendben
allasod.hu - 12 napja - Mentés

Teherautó sofőr

Vecsés - Budapest, XXI. kerület 12 km
Cargomind (Hungary) Kft.
Irodai nyomtatók magyarországi kiszállítása 3, 5 tonnás furgonnal, … , munkaruhábanFelelős felelősségi terület, fejlesztési lehetőségekkelStabil cégKizárólag nappali munkavégzés, késői munkavégzés esetenként …
allasod.hu - 21 napja - Mentés

Áruházvezető-helyettes (Diósd)

Diósd - Budapest, XXI. kerület 12 km
Oázis Kertészet Kft.
… részese egy gyors ütemben fejlődő magyar kertészeti áruháznak? Ne késlekedj a … ajánlunk Béren felüli támogatásokat, korlátlan céges telefoncsomagot, XIII. havi fizetést, … egy dinamikusan növekvő hazai cégcsoportnál; szakmai fejlődési lehetőséget.
allasod.hu - 14 napja - Mentés

Értékesítő - új

Budapest - Budapest, XXI. kerület 14 km
Magyar Posta Zrt.
cégek telefonos, webes feltérképezése, megkeresése, kapcsolatépítés … munkarend a munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország/ Budapest versenyképes fizetés: alapbér + jutalék …
allasod.hu - kb. 18 órája - Mentés

Front office munkatárs - új

Budapest - Budapest, XXI. kerület 14 km
Masaba Kft.
… nem elvárás, de előnyt jelent- Magyar és angol nyelvtudás szóban és … fiatalos és multikulturális környezetbenFolyamatosan növekvő cég tanulási és fejlődési lehetőségekkel
allasod.hu - kb. 18 órája - Mentés

Ajánlatkészítő Mérnök (gyengeáramú rendszerek) - új

Budapest - Budapest, XXI. kerület 14 km
ALTENOVA Hungary Kft.
… , kivitelezés)- Beszállítókkal, ügyfelekkel történő kapcsolattartás (magyar és angolnyelven) - AutoCAD felhasználói szintű … kártya- Magánegészségügyi Csomag- Utazás támogatása- Céges reggelik, csapatépítő programok
allasod.hu - kb. 18 órája - Mentés

Head of Wholesale - új

Budapest - Budapest, XXI. kerület 14 km
DistributionOne Kft.
… . Stratégiai jelentőségű pozíció egy meghatározó magyar divatmárkánál.Lehetőséget arra, hogy aktívan … .Versenyképes alapbér és teljesítményalapú bónusz.Céges autó, laptop és mobiltelefon.Hosszú …
allasod.hu - kb. 18 órája - Mentés