SYS & CO Kft állások Mórahalom

Összesen 3 állásajánlat, ebből 2 új.

Co Hegesztő

Töltéstava
FER-VAS KFT.
Co hegesztőket, lakatosokat, targoncásokat felveszünk csapatbővítés …
profession.hu - 14 napja - szponzorált - Mentés

Co hegesztő - új

Németország
Ibronweld Kft
Hegesztőket keresünk azonnali munkakezdéssel, Németországi munkahelyre. - Sorolt varratok készítése követelmény.- Nyelvtudás előny. Nettó 12 euro/óra bérezés + szállás
profession.hu - 4 napja - szponzorált - Mentés

Minősített CO hegesztő - új

Gyöngyös
MIAS Hungary Kft.
Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése;Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban;lemez vastagság 5 – 40 mm; Elvárások: szakirányú iskolai végzettség;legalább 2 éves szakmai tapasztalat;jó műszaki rajz olvasási készség;önálló …

Quality engineer - új

Szeged - Mórahalom 20 km
BYD Auto Hungary Kft.
the predetermined quality level of the new product;6. Complete other tasks assigned by the leader. 1.Master relevant knowledge of automotive assembly processes;2.Proficient in the use of computer software (WORD, EXCEL, AUTO CAD, UG, etc.);3.Possess a solid
Full time work, Employee status, College
profession.hu - 4 napja - Mentés

EHS Engineer - új

and order them to rectify in time; Supervise the treatment and management of waste water, waste gas and solid waste of the Division; declare, approve and monitor the environmental impact assessment of waste water, waste gas, noise emission and radioactive

Material handler

with HACCP food safety management systems;4. Complete other tasks assigned by the leadership. 1. Logistics/finance-related field preferred;2. Good communication skills, proficient in computer operation, able to endure hardship;3. Proficiency in Chinese is
Full time work, College
profession.hu - 12 napja - Mentés