SYS & CO Kft állások Felcsút

Összesen 3 állásajánlat, ebből 1 új.

Co Hegesztő

Töltéstava
FER-VAS KFT.
Co hegesztőket, lakatosokat, targoncásokat felveszünk csapatbővítés …
profession.hu - 18 napja - szponzorált - Mentés

Co hegesztő

Németország
Ibronweld Kft
Hegesztőket keresünk azonnali munkakezdéssel, Németországi munkahelyre. - Sorolt varratok készítése követelmény.- Nyelvtudás előny. Nettó 12 euro/óra bérezés + szállás
profession.hu - 8 napja - szponzorált - Mentés

Minősített CO hegesztő

Gyöngyös
MIAS Hungary Kft.
Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése;Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban;lemez vastagság 5 – 40 mm; Elvárások: szakirányú iskolai végzettség;legalább 2 éves szakmai tapasztalat;jó műszaki rajz olvasási készség;önálló …

Compliance Coordinator CER

Biatorbágy - Felcsút 17 km
Scania Hungária Kft.
… (AYCM) and other benefitsFlexible working time in combination with 2 days home officeFree snacks at the workplace (drinks, fruit)Company car for private purposes Location: 2051 Biatorbágy, Rozália park 1., Hungary OR Diaľničná cesta 4570/2A, 903 01 Senec
profession.hu - 8 napja - Mentés

Gépbeállító - új

Tatabánya - Felcsút 18 km
APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.
nettó 336.000 Ft juttatást adunk SZÉP-kártyádrajelenléti prémiumot kapsz havontaha új kollégát ajánlasz, minimum nettó 150.000 Ft-os bónusszal köszönjük megszülőként igénybe veheted az iskolakezdési támogatást, gyermeked pedig Aptivos nyári és téliszünetes
profession.hu - 3 napja - Mentés

Process Engineer

Páty - Felcsút 19 km
Huawei Technologies Hungary Kft.
plan design or in-plant logistics planning is preferred; Familiar with MES, and have a deep understanding of the back-end logic of the manufacturing relative system.Familiar with daily office software such as PPT/Excel, and have the ability to analyze and
profession.hu - 5 napja - Mentés