SYS & CO Kft állások Fedémes

Összesen 2 állásajánlat, ebből 2 új.

Co Hegesztő

Töltéstava
FER-VAS KFT.
Co hegesztőket, lakatosokat, targoncásokat felveszünk csapatbővítés …
profession.hu - 14 napja - szponzorált - Mentés

Co hegesztő - új

Németország
Ibronweld Kft
Hegesztőket keresünk azonnali munkakezdéssel, Németországi munkahelyre. - Sorolt varratok készítése követelmény.- Nyelvtudás előny. Nettó 12 euro/óra bérezés + szállás
profession.hu - 4 napja - szponzorált - Mentés

Minősített CO hegesztő - új

Gyöngyös
MIAS Hungary Kft.
Feladatok leírása: Szénacél gépszerkezet hegesztése;Sarok és tompa varratok hegesztése különféle pozíciókban;lemez vastagság 5 – 40 mm; Elvárások: szakirányú iskolai végzettség;legalább 2 éves szakmai tapasztalat;jó műszaki rajz olvasási készség;önálló …

Digital Software Engineer - új

Gyöngyös - Fedémes 34 km
Giant Gyártó Hungary Kft.
new tools and practices to enhance digital strategyProvide ongoing support and maintenance for digital systems, troubleshooting issues as they arise Bachelor's degree in Computer Science, Information Technology, Digital Media, or related field1-3 years of
Full time work, Employee status, College
profession.hu - 4 napja - Mentés

Plant controller - új

Jászárokszállás - Fedémes 46 km
Rosenberger Magyarország Kft.
including presentations for approval and reporting to operational team and HQ on timeliness of spend and budget controlsProvide financial leadership on standard cost computation and annual cost roll and re-evaluation processOwn and lead annual Profit Plan