Pénztáros, kasszás állások

Összesen 1872 állásajánlat, ebből 67 új.

Diákmunka, Tiszafüred, pénztár - új

Tiszafüred
Nappali tagozatos, vagy passzív féléves diákok jelentkezését várjukTiszafüreden nagyáruházba-kasszázásra.Feltételek: -Diák hallgatói jogviszony, -18 életév betöltése-Egészségügyi kiskönyv (érvényes)+ tüdőszűrő.
igaziallasok.hu - kb. 12 órája - Mentés

Pultos, kasszás - új

Budapest
Budapesti étteremlánc üzleteibe keresünk pultos pozítció betoltésére munktársakat.jó megjelenésű, munkájára igényes, dolgozni akaró személyek jelentkezését várjuk.Angol nyelvtudás, tapasztalat előny.

Eladó, pénztáros - új

FORTUNA Kis- és Nagykereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
profession.hu - kb. 12 órája - Mentés

Eladó-pénztáros

Budapest
Pepco Hungary Kft.
FŐBB FELADATOK: A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak...

indeed.com

Budapest
REGIO Játék
Eladó - Pénztáros (Budapest, XI. A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:. A mindennapjaid része a játék?...

indeed.com

Eladó-pénztáros (heti 30 óra)

Budapest II. kerület
dm Kft.
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,...

indeed.com