O.S.A. Magyarország Kft állások Szalkszentmárton

Összesen 13 állásajánlat.

Termelési folyamatok csoportvezető

Veszprém
Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.
Teszt és gyártástámogató mérnökökből, illetve technikusokból álló csapat szakmai vezetése, munkájuk szervezése, koordinálásaÚj folyamatok bevezetése, a meglévő rendszerek hatékonyságának növeléseKülönböző termelékenységet növelő, illetve költségcsökkentő …
profession.hu - kb. 1 hónapja - szponzorált - Mentés

Műszakvezető szakács

Göd
DELIREST Magyarország Kft.
higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása, konyhai műszakok irányítása, főzési/termelési folyamatok irányítása, dokumentumok hiánytalan vezetése, tálalások irányítása. szakács szakképesítés, legalább 5 éves szakmai …

Egészségügyi és munkavédelmi asszisztens

Fejér megye - Szalkszentmárton 40 km
Hankook Tire Magyarország Kft.
szektorban szerzett tapasztalatPrecíz, önálló, igényes munkavégzésSzeretnél új ismereteket elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagyJó problémamegoldó képesség, a folyamatos önfejlesztés igényeProaktív gondolkodás Karrierlehetőség a világ 7
profession.hu - 6 napja - Mentés

Karbantartó mérnök (Automata raktár)

tapasztalat Fontos számodra a pontos munkavégzésStabil, kiegyensúlyozott munkahelyen szeretnél dolgozniSzeretnél új ismereteket elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagyTudsz és szeretsz is csapatban dolgozni Karrierlehetőség a világ 7
profession.hu - 8 napja - Mentés

Villamosmérnök (projektfeladatokra)

a cég felső vezetői felé, heti összefoglalók készítése az ütemterv alapjánMegrendelői és fővállalkozói elszámolások összeállítása, alátámasztásaRészvétel az átadási és üzembe helyezési eljárások soránHatósági engedélyeztetési eljárások mérnöki támogatásaA
profession.hu - 15 napja - Mentés

Épületgépész/technológiaigépész - projektfeladatokra

profession.hu - 20 napja - Mentés

Szennyvíztisztító operátor

műszaki probléma esetén, annak okának feltárása, kapcsolattartás a karbantartással, társrészlegekkel)Külsős javítások, karbantartások felügyeleteÜzemnaplók naprakészen tartása Középfokú végzettségHárom műszakos munkarend vállalásaOrvosi alkalmasság Víz- és
profession.hu - 25 napja - Mentés

Minőségbiztosítási mérnök

ismeretek (IATF, VDA 6.3)OE követelmények (CSR, PPAP/APQP); 8D ismeretFontos számodra a pontos munkavégzés, precizitásSzeretnél új ismeretek elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagyCsapatjátékos hozzáállásod van Karrierlehetőség a világ 7
profession.hu - 29 napja - Mentés

Irányítási rendszer specialista

követése, kiértékelése, bevezetése a vállalati biztonsági kultúra fejlesztése érdekében Felsőfokú egyetemi / főiskolai végzettség és ISO 45001, ISO 14001 irányítási rendszer belső auditori tanfolyam min. 2-3 év tapasztalattal az irányítási rendszerek terén

Gépkezelő

Szigetszentmiklós - Szalkszentmárton 40 km
REVCO Magyarország Kft.
színezésében, csomagolásában és szállítóeszközre rakodásában való közreműködés, A kívánt festékek, vakolatok kikeverése, Árukiadással kapcsolatos adminisztráció, A rábízott gépek, berendezések ápolása, takarítása. Min. 8 általános iskolai végzettség, OKJ-s
profession.hu - 13 napja - Mentés

GL Accountant

Dunaharaszti - Szalkszentmárton 42 km
MacDermid Alpha Hungary Kft.
számviteli központban végzett munka EEO StatementElement Solutions Inc is an E-Verify Company and provides reasonable accommodation for qualified individuals with disabilities and disabled veterans in job application procedures. "Equal Opportunity Employer
profession.hu - 16 napja - Mentés

Műhely szerviztechnikus - Dunaharaszti (M/F/D)

Linde Magyarország Anyagmozgatási Kft.
igényesség jellemez, képes vagy önállóan és precízen dolgoznimegbízható vagy és rugalmasvanBkategóriás jogosítványodelőny, ha van gépkezelői jogosítványod is anyagmozgató gépekre meglévő tudásodat és tapasztalataidat egy stabil és innovatív munkahelyen

Műszaki projektmenedzser

Érd - Szalkszentmárton 47 km
Mentors & Partners Kft.
Ausztria és Svájc) régióbanÉrtékesítő és Key Account Manager kollégák szakmai támogatása, folyamatos kapcsolattartás a vállalat gyártó részlegével, az alvállalkozókkal és az ügyfelek képviselőivelA határidők és a minőség figyelembevételével a legjobb terek
profession.hu - 9 napja - Mentés

NEHÉZGÉPKEZELŐ

Gyál - Szalkszentmárton 47 km
FCC Magyarország Kft.
30 Ft-tal hozzájárulunk  a juttatásként kapott SZÉP kártyával szívesen vásárolsz örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunkelengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd fontos számodra a hangulatú

Targonca kezelő

EURO POOL SYSTEM HUNGARY KFT.
helyszín: Gyál, Magyarország 2025-től Szigetszentmiklós 1 év határozott, utána folyamatos munkaviszonyBruttó alapfizetés 370.276 Ft/+pótlékokSzépkártya (12.500 Ft/)Jelenléti bónusz 21.000 Ft/hóEgészségbiztosítási kártya 4000 ft/hó60.000 Ft/év értékű
profession.hu - 11 napja - Mentés