Bolti eladó, shop eladó állások Budapest

Összesen 126 állásajánlat.

Bolti eladó

Budapest, VIII. kerület, Budapest
Lósits Ákos
Munkakör: Bolti eladóSzükséges gyakorlat: nincsMunkakör kiegészítése: eladóFelajánlott havi bruttó kereset (Ft): 180 …
igaziallasok.hu - 14 napja - Mentés

Bolti eladót keresünk

Budapest, XXI. kerület, Budapest
Kereskedelem
Csepelen azonnali munkakezdéssel bolti eladót, pénztárost keresünk.Bérezés megegyezés szerint.Elvárások: - megbízhatóság- pontos és precíz munkavégzés- ápolt megjelenés

Bolti eladó

Budapest, X. kerület, Budapest
MERKAPT Zrt.
Az állás: Bolti eladóTapasztalat: nincsMunkakör kiegészítése: Szerelvénybolti eladóFelajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0 - …
igaziallasok.hu - 18 napja - Mentés

Bolti eladó

Budapest
SZIN-KER ÉPÍTŐ Kft.
Festékbolti eladó munkakörbe keressük fiatalos csapatunk új tagját, az alábbi feladatkörökhöz: Amiért sok éve egyben van a csapatunk:

indeed.com

Benzinkút-shop eladó

Budapest
MultiJob Iskolaszövetkezet
Töltőállomások üzleteibe keresünk 18 év feletti diákokat hosszútávú munkára.feladatok: Vásárlók udvarias kiszolgálásapénztár kezeléstovábbi feltételek:

indeed.com