Bet & Rob Kft állások Bár

Összesen 1 állásajánlat, ebből 1 új.

PLC/Robot programozó - új

Székesfehérvár
Harman Becker Kft.
munkavégzésTervező szoftverekben való jártasság, gyakorlat (E-Plan)Robot programozási ismeretek és gyakorlat (Epson, Mitsubishi, KUKA)Ipar 4.0-ban szerzett tapasztalat Légy részese egy nemzetközi csapatnak, amely együttműködik a világ legnagyobb autóipari
profession.hu - 2 napja - szponzorált - Mentés

Robot és PLC programozó

Budapest
Robot-Service Kft.
betanítási rendszer és továbbképzések Téged keresünk, ha: érdekel az ipari automatizálás minden szintje (érzékelőtől a gyártósorig)nem rémiszt meg a komplex feladatok által nyújtott kihívása munka számodra egy eszköz a szakmai fejlődésheztudsz önállóan és
profession.hu - 9 napja - szponzorált - Mentés

Csomagolási Gépvezető

Veszprémfajsz
HARIBO HUNGÁRIA KFT.
három műszakos munkarend vállalása biztos nemzetközi élelmiszeripari háttérkiemelt alapbérkiemelt műszakpótlékmagas havi cafeteria juttatás már próbaidő alatt isévközi egyszeri nagyösszegű cafeteria13. havi fizetés100% bérlet támogatáshavi dolgozói ajándék
profession.hu - 26 napja - szponzorált - Mentés

Udvaros - napi 4 órás munkakörbe - új

Pécs - Bár 37 km
eFeF KFT
- A telephely belső- és határoló kerítés melletti környezetének tisztán tartása.- Fűnyíró eszközök, robbanómotoros, önjáró gyalogkíséretű fűnyíró és robbanómotoros fűkasza használata szükséges. - Tömörítőgép használata.- Szerves hulladék kezelése. - …
profession.hu - 5 napja - Mentés