Közönségszervező

Hely: Budapest
Cég: MÁV Szimfonikusok Zenekari Alapítvány

A MÁV Szimfonikus Zenekar

Közönségszervezőt

keres munkaviszonyban

A LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:
a Zenekar jegyeinek és bérleteinek népszerűsítése, értékesítése
új nézők, célcsoportok megtalálása és bevonása
a közönségszervezéshez szükséges évados és előadásonkénti koncepció kidolgozása
a nézőszám növeléséhez szükséges tevékenységek megtervezése, előkészítése, lebonyolítása és ellenőrzése
a közönségkapcsolatokban felmerülő problémák felismerése, és azok megoldása

A JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:
minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
értékesítési tapasztalat
proaktivitás
kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
pozitív, mosolygós, lendületes személyiség
komolyzenei érdeklődés
MS Office gyors és magabiztos felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:
komolyzenei végzettség
hasonló területen szerzett tapasztalat
Interticketes jegyrendszer ismerete

AMIT AJÁNLUNK:
izgalmas kihívásokkal teli munka
biztos háttér, stabil jövedelem
havi bejelentett fix bér+ jutalék
Energikus, kedves csapat

Jelentkezni Harangozó Anita HR menedzsernél az aharangozo@mavzenekar.hu címen lehet önéletrajz és motivációs levél megküldésével.

Címkék: közönségszervező