Ferezistermi egészségügyi asszisztens

  • Cég neve

    Hírös Plazma Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Kálvin tér 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Tájékoztatod a plazmadonorokat a plazmaadás folyamatáról, az ehhez kapcsolódó tudnivalókról,
  • alkalmasítás esetén elvégzed a vénakontrollt és az előírás szerinti vérvételt,
  • felszereled az egyszerhasználatos kellékeket a ferezisgépre, biztosítod a ferezishez szükséges egyéb anyagokat,
  • a vénabiztosítást követően önállóan elvégzed a plazmaferezist.

Elvárások

  • Középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítéssel rendelkezel (OKJ 54-55),
  • van szakdolgozói kamarai tagságod és érvényes működési engedélyed,
  • kimagasló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,
  • munkádat felelősségteljesen, a szabályokat betartva végzed,
  • precíz és pontos vagy a munkavégzés során,
  • jó a monotonitástűrésed,
  • nem okoz problémát számodra esetenként szombati vagy délelőttől este 7-ig tartó munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Rendelkezel plazmaferezisben, intenzív terápiában, aneszteziológia területén szerzett tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi gyógyszergyártási háttérrel rendelkező cégcsoport.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Kiváló munkakörülmények és egy összetartó, fiatalos csapat.
  • Teljeskörű oktatás és folyamatos belső képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Prothya Biosolutions egy vezető, magántulajdonban lévő nemzetközi cég, amely vérplazmát gyűjt és ebből állít elő életmentő gyógyszereket –  több, mint 60 éves szakmai tapasztalattal. Az anyavállalat 2022 elején hozta létre a Prothya Biosolutions Hungary Kft-t, és vásárolt meg 4 kiválóan működő és dinamikusan fejlődő plazma centert Magyarországon.
A cégcsoport most a bővülő kecskeméti centrumába keres határozott időre Ferezistermi Egészségügyi Asszisztens kollégát.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod.