Felügyeleti adatszolgáltató

  • Cég neve

    Garantiqa Hitelgarancia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a Társaság havi-negyedéves-éves, kizárólag forintban keletkező, egyedi adatszolgáltatási tábláinak elkészítése és benyújtása a Felügyelet részére, (pénzpiaci riportok, EBA riportok,)
  • az adatszolgáltatásból származó információk alapján belső riportok készítése társterületek részére,
  • jelentésszolgálati riportok fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági területen.
  • Adatszolgáltatásban / Felügyeleti jelentésszolgálatban való korábbi tapasztalat.
  • Excel készség szintű ismerete, MS Office felhasználói ismeretek.
  • Pontos, megbízható, határidőre teljesítő munkavégzés.
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére, tanulási készség, rendszerben való gondolkodás.
  • Feladatkörben kialakítandó önállóság.
  • Csapatmunkában való részvétel.

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelő szakképesítés
  • Ambíció projektekben, fejlesztésekben való részvételhez (pl. IT alkalmazások bevezetése, meglévő rendszerek fejlesztése).

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, kiszámítható, biztonságot nyújtó együttműködési lehetőség.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes bérezés.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás.
  • Magán-egészségügyi szolgáltatás.

Munkavégzés helye: Budapest

Céginformáció

A Garantiqa Hitelgarancia Zrt. budapesti székhelyű, hitelintézettel azonos jogállású pénzügyi vállalkozás keres teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel felügyeleti adatszolgáltató munkatársat.

A pozíció, valamint a fizetési igény megjelölésével az önéletrajzot (leinformálható referenciával) valamint a motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.