Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon logo

Gondozási egységvezető ápoló - idősek otthona

Állás részletei

  • Cég neve

    Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Dayka Gábor utca 102.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 620e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • az intézmény Okos Gizella  Ház telephelyén a rábízott gondozási egységben a napi munkafeladatok megszervezése,
  • a lakók személyi és környezeti higiéniájának megteremtése,
  • napi egészségügyi ellátás, ápolás-gondozás irányítása, ellenőrzése,

Elvárások

  • A munkakör betöltéséhez OKJ 54/55 felnőtt szakápoló vagy diplomás ápoló végzettség
  • Működési engedély és MESZK tagsági igazolvány
  • szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat,
  • a fenntartó és a munkáltató keresztény értékrendjének elfogadása,
  • vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte,
  • terhelhetőség, együttműködési készség,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • ápolt, szolid megjelenés,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent

Szociális intézményben szerzett középvezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
  • kihívást jelentő változatos munka,
  • szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása,
  • kedvezményes nyaralási lehetőség,
  • emberséges munkakörnyezet,
  • cafeteria.

Céginformáció

A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon Okos Gizella Ház telephelyen ( 1112 Budapest, Dayka Gábor u. 102-104) 115 fő idős teljeskörű ellátását végezzük, a lakók közül néhányan demenciával küzdenek, néhányan ágyhoz kötöttek.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát, végzettségét igazoló oklevelet.

Álláshirdetés jelentése