Kontroller

  • Cég neve

    AW Distribution Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szabadság út 117.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A gépjármű nagykereskedelmi üzletágunk havi, negyedéves, éves pénzügyi zárásában való részvétel
  • Az éves üzleti tervezésben és negyedéves előrejelzések készítésében való közreműködés, illetve a teljesülés havi nyomon követése
  • Részvétel rövid és középtávú terv elkészítésében (eredménykimutatás, mérleg és cash-flow tervezés)
  • Az éves beszámoló, valamint a beszámolót alátámasztó szöveges indoklás elemzéseihez szükséges kimutatások összeállításában közreműködés
  • Tervekbe/előrejelzésekbe még be nem épült információk, potenciálok és kockázatok gyűjtése, számszerűsítése, nyomon követése
  • Tervezési módszertan fejlesztése (top-down vs analitikus tervezés)
  • Időszaki és eseti riportok és elemzések készítése
  • Üzleti elemzések, profitabilitási jelentések elkészítése
  • Döntéselőkészítési anyagok, prezentációk készítése
  • Aktív részvétel a kontrolling folyamatok és rendszerek fejlesztésében, folyamat optimalizációs lehetőségek feltárása, képviselete
  • Akvizíciós projektek, üzleti fejlesztések pénzügyi támogatása, modellezése
  • Leányvállalati tervek, beszámolók összeállítása, visszamérése, riportolása
  • Kontrolling szakterület képviselete különböző projektekben
  • Szoros együttműködés a gazdasági társosztályokkal (könyvelés, számvitel, adó, pénzügy), valamint az értékesítési és aftersales területek vezetőivel
  • Digitalizációs fejlesztési irányok képviselete és támogatása
  • Részvétel az éves audit folyamatban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági/gazdaságinformatikai területen
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat kontrolling munkakörben, versenyszférában
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás komplex helyzetben
  • Naprakész pénzügyi ismeretek, jártasság a vonatkozó jogszabályokban
  • Belső szolgáltatói szemlélet, proaktivitás, probléma megoldó készség
  • Képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és a határidők betartására
  • Magas fokú MS-Office ismeretek, különösen Excel, PPT
  • Power-BI adatbázis kezelő rendszer használata
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Éves bónusz rendszer
  • Cafeteria csomag a belépést követő első teljes hónaptól
  • Heti 2 nap home office a próbaidő lejárta után
  • Medicover egészségbiztosítási csomag a próbaidő lejárta után
  • Budapestről tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park)
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség tőzsdén jegyzett vállalatcsoportnál
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam és egyéb oktatások lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! Az AW Distribution Kft. (AWD) a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Alpine, Dacia, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault és Ssangyong márkák nagykereskedelmét és a BYD és MG márkák nagykereskedelmi támogatását látja el. Jelen vagyunk nemcsak itthon, hanem az Adria mentén, a Balkánon, és néhány további környező országban is.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!