Szervizmérnök / Szerviztechnikus

  • Cég neve

    AGRO-LEGATO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • laboratóriumi műszerek beüzemelése, javítása, karbantartása
  • értékesítés, partnerlátogatás, stb.
  • kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, gyártókkal
  • a cég képviselete kiállításokon (külföldön is)
  • elvégzett feladatok dokumentálása
  • ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása
  • eredmények jelentése a vezetőség felé
  • kiszállítandó készülékek kalibrálásának, tesztelésének elvégzése
  • a mérési eredmények dokumentálása, elemzése, stb.

Elvárások

  • szervizmérnöki, vagy szerviz technikusi végzettség mikroelektronikai képesítéssel (diploma megléte nem feltétel, de előny!)
  • minimum középfokú angol nyelvtudás, nyelvvizsga bizonyítvány nem feltétel, a valós beszélt és írott nyelvtudás a fontos
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • gyakorlati érzékkel rendelkező dinamikus egyéniség, aki nem riad vissza egy váratlanul felmerülő probléma megoldásától sem

Előnyt jelent

  • 2-3 év szakirányú tapasztalat
  • további idegen nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kihívásokat jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • külföldi kiállításokon, tréningeken való részvétel
  • céges gépkocsi és mobiltelefon
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bér, + egyéb juttatások

Céginformáció

1996-ban alakult, magyar tulajdonú, budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő, külföldön is több irodával jelen lévő, tejipari és élelmiszeripari laboratóriumi műszerek, tesztek forgalmazásával foglalkozó vállalat,

Kérjük, hogy angol nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldje el.