Fogászati asszisztens

Állás részletei

  • Cég neve

    EmpireClinic Kft.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Német alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Fogászati asszisztensi feladatok ellátása fogorvos mellett
  • Páciensdokumentáció pontos vezetése
  • Árajánlatok megírása az orvos utasítása alapján
  • Rendelő és eszközök előkészítése, fertőtlenítése, karbantartása
  • Fogtechnikai laborokkal kapcsolattartás
  • A napi munka során felmerülő, adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban
  • Magabiztosan használja az MS Office programokat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, terhelhető, alapos és munkájára igényes
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Egészségügyi, fogászati szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, külföldi színvonalú bérezés
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Céginformáció

2008-ban alapított, stabilan és sikeresen működő Fogászati Klinikánk, fiatalos és jó hangulatú csapatába várjuk jövőbeni munkatársaink jelentkezését.

Főleg külföldi pácienseket fogadó, exkluzív környezetben működő klinikánkban modern munkakörnyezetet és kiemelkedő kereseti lehetőséget biztosítunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Álláshirdetés jelentése