Ehs specialista

  • Cég neve

    Enchem Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Irinyi János utca

  • Fizetés

    Nettó 600e - 900e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

-Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi rendszer kialakítása és folyamatos fenntartása, és jogszabályoknak megfelelő működtetése
-Bevallások határidőre történő elkészítése
-Hatóságokkal való kapcsolattartás, belső mérések koordinálása, engedélyeztetésekben való közreműködés
-Hulladékgazdálkodással, veszélyes anyagok kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása, ADR tanácsadás
-Munka és tűzvédelmi oktatások tartása
-5S biztosítása

Elvárások

-Környezetvédelmi mérnök, ADR biztonsági tanácsadó, Munkavédelmi technikus, Tűzvédelmi Főelőadó, Termékdíj ügyintéző végzettség/szakképesítés
-saját gépjármű a bejáráshoz
-aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

-akkumulátor vagy elektrolit gyártásban szerzett tapasztalat

-koreai gyártócégnél szerzett tapsztalat

Amit kínálunk

-versenyképes fizetés
-munka, tűz és környezetvédelmi rendszer kialakításának lehetősége  egy új multinacionális gyártóvállalatnál

Céginformáció

A 2012-ben Dél-Koreában alapított Enchem  akkumulátorokba gyárt elektrolitokat és magas funkcionalitású adalékanyagokat.
A vállalat 2024-ben Magyarországon,  Komáromban is megkezdi termelését, ezért  csapatunkba  most EHS specialistát keresünk.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjül csatolja magyar ÉS ANGOL nyelvű fényképes önéletrajzást és bérigényét!