Ügyvéd

  • Cég neve

    Nógrádi Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Montevideó utca 3a.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező óbudai ügyvédi irodánk fiatalos, dinamikus csapatába polgári jogban és gazdasági jogban gyakorlattal rendelkező ügyvéd kollégát keresünk teljes munkaidőre, akár azonnali kezdéssel. Alkalmazott ügyvédként vagy megbízási jogviszony keretében is lehetőség van a pozíció betöltésére.

Elvárások

Nemzetközi ügyfélkörünkre tekintettel az angol nyelv magasszintű ismerete elengedhetetlen a munkavégzés során.

Amit kínálunk

Versenyképes munkáért versenyképes díjazás, megegyezés szerint.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Jelentkezés angol-magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel lehetséges.