Könyvelő

  • Cég neve

    VOXINFO KFT:

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Informatikai fejlesztő, szolgáltató és kiskereskedelmi cég teljes körű könyvelése
  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően
  • Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése
  • Adminisztratív feladatok ellátása és a nyilvántartások vezetése
  • Havi kimutatások, statisztikák és KSH bevallások elkészítése és beküldése
  • Havi és év végi zárások összeállítása
  • Adóbevallások elkészítése, beadása, egyéb hatósági adatszolgáltatás
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Pénzügyi folyamatokban aktív részvétel, havi jelentések készítése
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (teszteljük)
  • MS Excel kiváló ismerete, készségszintű használata (teszteljük)
  • Kulcs-Soft ismerete
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Tanulásra való készség, hajlandóság
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság
  • Határidők betartása
  • Rugalmas, gyors, proaktív munkavégzés

Előnyt jelent

  • Navision, Business Central programok ismerete
  • Szolgáltató és kiskereskedelmi cégnél szerzett könyvelői tapasztalat
  • Segítőkészség, vidám személyiség, jó csapatmunka
  • Pest megyei vagy budapesti lakóhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és kiegészítő kényelmi szolgáltatások
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Igényes munkakörnyezet, jó csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Céginformáció

Internetes tartalom szolgáltató vállalkozás senior könyvelő pozícióba keres munkatársat

Szakmai önéletrajzokat a  fizetési igény megjelölésével várjuk.