Műszaki szakértő - piackutató

  • Cég neve

    VBÜ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Schweidel utca 2-4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beszerzési igények, komplex műszaki vizsgálata,
  • műszaki leírások készítése, ellenőrzése, korrigálása
  • beszerzési eljárásokban műszaki szakértelem biztosítása,
  • a Társaság hatáskörébe tartozó területtel összefüggő piackutatásban való közreműködés,
  • teljeskörű piackutatás lefolytatása a beszerzési szakterületek igényei alapján,
  • adatbázisok kezelése, karbantartása, bővítése,
  • szakmai kiállításokon, piaci rendezvényeken történő részvétel.

Elvárások

  • területhez kötődő, releváns műszaki mérnöki végzettség (hadmérnök, biztonságtechnikai mérnök, gépészmérnök, villamosmérnök),
  • nem kötelezően 1 - 3 év tapasztalat piackutató, illetve műszaki szakértő szakterületről, vagy hasonló kompetenciákat igénylő szakterületről.,
  • magasszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • nemzetbiztonsági ellenőrzés, vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség vállalása (felvétel esetén),
  • motivációs levél,
  • elemző szemléletmód,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • terhelhetőség, precizitás, önálló munkavégzés,
  • proaktív hozzáállás, erős munkamorál.

Előnyt jelent

  • haditechnikai és rendészettechnikai eszközök ismerete
  • a haditechnikai és rendészettechnikai eszközökhöz szorosan, illetve áttételesen kapcsolódó szabványok és követelmény rendszerek ismerete,
  • további idegen nyelvtudás,
  • piackutatásban illetve piacelemzésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • beszerzési referens végzettség vagy közbeszerzési eljárások előkészítésében szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kihívásokkal teli, változatos feladatok,
  • versenyképes munkabér és juttatási csomag,
  • képzési, fejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság 2019 decemberében alakult meg, a központi beszerző szerv kijelöléséről, a védelmi és biztonsági feladatokkal összefüggő beszerzések körének meghatározásáról és a védelmi és biztonsági feladatokkal összefüggő beszerzések központosított rendszeréről szóló 32/2019. (XII. 20.) Korm. rendelet hatálybalépésével.

A "Jelentkezem gomb"-ra kattintva kérlek csatold magyar és angol nyelvű önéletrajzodat.