Vezető gépjármű-karbantartó

  • Cég neve

    ATEV ZRT.

  • Munkavégzés helye

    6320 Solt

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

ATEV ZRT.

Feladatok

  • A gépjármű-karbantartó műhely munkájának koordinálása,
  • Kapcsolódó ügyviteli és iratkezelési feladatok ellátása,
  • Járművekkel kapcsolatos érvényességek ellenőrzése,
  • Költséghatékony üzembiztos működés elősegítése, biztosítása,
  • Alkatrész beszerzésben és árajánlatok bekérésében történő részvétel a vonatkozó belső szabályzatok előírásainak megfelelően,
  • Elektronikus és papír alapú nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Gépjárművek javításainak, rendszeres szemléinek, karbantartásainak szervezése, előírások szerinti dokumentálása,
  • A napi feladatok kiadása a gépjármű-karbantartóknak, karbantartási folyamatokat figyelemmel kísérése, az elvégzett feladatok ellenőrzése és leigazolása a javítókönyvben/ elektronikus formában,
  • Gépjármű javítóműhely felügyelete, gépjárművek javítás utáni átvétele,
  • Műszaki mentések szervezése,
  • A műhely munkavédelmi előírásainak biztosítása, betartása, betartatása.

Elvárások

  • A munkakör betöltésének feltétele autószerelő/autóelektronikai, műszerész/gépjárműmechatronikai technikus végzettség,
  • Gépjárműjavításban szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
  • Csapatvezetői, koordinálási gyakorlat,
  • Jó szervezőkészség,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • önállóság, megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, jó kommunikációs- és együttműködési készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő cafeteria juttatás, teljesítmény alapú mozgóbér rendszer,
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok,
  • Fejlődési lehetőségek, szakmai tréningek, oktatások, belső képzések,
  • Családias hangulat, motivált csapat.
Cégünk az ATEV Zrt. 1949-ben alakult Állatifehérje Takarmányokat Előállító Vállalat néven, amely 1993-ban részvénytársasággá alakult, 2006-tól pedig zártkörűen működő részvénytársaságként működik.
ATEV Zrt. az uniós, illetve hazai jogszabályi előírásoknak megfelelően az állati melléktermékeket begyűjti, ártalmatlanítja, feldolgozza, illetve hasznosítja. Az előállított termékek állati eledel (pet food) és talajjavító alapanyagként kerülnek értékesítésre Magyarországon és külföldön egyaránt.
A környezettudatos és folyamatos technológiai fejlesztéseknek (többek között szennyvíztisztítási technológiák, energetikai fejlesztések, kiváló gépjárműpark) köszönhetően az ATEV Zrt. iparágának élvonalába tartozik mind hazai, mind nemzetközi szinten.

A "jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.