metALCOM Távközlési és Rendszerintegrációs Zrt. logo

Rendszer-/ szervízmérnök

  • Cég neve

    metALCOM Távközlési és Rendszerintegrációs Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes, Vásárhelyi út 173.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Gyengeáramú rendszerek, egyszerűbb elektronikai berendezések tervezése;
  • Gyengeáramú rendszerek összeszerelési, gyártási és mérési technológiájának kidolgozása;
  • Gyengeáramú rendszerek kivitelezése és üzemeltetése;
  • Gyengeáramú rendszerek és berendezések összeszerelésének irányítása;
  • Rendszerdokumentációk elkészítése;
  • Biztonságtechnikai és vagyonvédelmi rendszerek tervezése;
  • Biztonságtechnikai és vagyonvédelmi rendszerek telepítése, üzemeltetése, karbantartása és tesztelése;
  • Vezetékes és vezeték nélküli távközlési hálózatok létesítése és berendezések telepítése, mérése;

Elvárások

  • Mérnökinformatikus vagy villamos- vagy biztonságtechnikai vagy mechatronikai mérnök
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Számítógépes ismeretek;
  • Rendszerszintű gondolkozás;
  • Csapatmunkára való alkalmasság;
  • Önálló és kreatív munkavégzés;
  • Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Programozói ismeretek beágyazott rendszerekben és/vagy PLC-ben;
  • PC-s programozói ismeretek;
  • Elektronikai tervezésben jártasság;
  • Vagyonvédelmi tervezésben jártasság;
  • Erősáramú ismeretek;
  • Több éves szakmai gyakorlat;
  • Elektronikai és távközlési ismeretek oktatásának képessége.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődést, továbbképzést támogatjuk;
  • Pozíciónak megfelelő jövedelmi csomag
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!