Biztonságtechnikai szerelő

  • Cég neve

    SMP Solutions Zrt.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

 Az SMP leányvállalata a Vidux Kft. immár 20 éve foglalkozik videómegfigyelő rendszerek gyártásával, telepítésével és üzemeltetésével. Csapatunk Kelet-Európa szerte több ezer sikeres projektet valósított meg és üzemeltet magas biztonsági szintű helyszíneken. Mint gyártók saját szoftveres és szerver építő-szervizelő csapattal rendelkezünk és teljes rendszertelepítést is vállalunk.

Stabil alapokon folyamatos növekedéssel büszkélkedő cégünkhöz keressük csapatunk új tagját Biztonságtechnikai szerelő / telepítő pozícióba.

Főbb feladatok, munkák

  • Videómegfigyelő és beléptető rendszerek telepítése és karbantartása országszerte
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás – felhasználói szintű támogatás
  • Közreműködés a rendszerek üzemeltetésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Erős műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat felhasználói szintű oktatások tartásában

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat
  • A munkavégzéshez telefont, laptopot, gépjárműhasználatot biztosítunk
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Önállóság, felhatalmazás
  • Professzionális és támogató csapat, jó hangulatú és színvonalas munkakörnyezet
  • Alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés, Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autóvillamossági szerelő