Tolatásvezető (Sajátcélú Vasúti Pályahálózat)

  • Cég neve

    UniverTrans Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Budafoki út 6.

  • Fizetés

    Bruttó 434e - 480e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ellátja a belső vasútüzemi tolatások alkalmával a tolatásvezetői munkakört a vasútüzem vezető rendelkezései alapján
  • Gondoskodik a tolatással kapcsolatos, az üzem biztonságára vonatkozó szabályok, előírások betartásáról
  • Személyesen irányítja és vezeti a belső vasútüzemi tolatást
  • Gondoskodik a vasúti kocsik helyes kapcsolásáról és a megfutamodás elleni biztosításáról

Elvárások

  • Saját célú vasúti pályahálózaton tolatásvezetői alapvizsga
  • Érvényes egészségügyi alkalmassági határozat
  • 3 évnél nem régebbi időszakos vizsga igazolása
  • Az időszakos oktatásokon való részvétel igazolása
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Vonali tolatásvezető alapvizsga
  • Tolatásvezető (MÁV Zrt. F.2. Forgalmi Utasítás és kapcsolódó szabályozások) alapvizsga
  • SCVPSZU. Kocsirendező alapvizsga
  • SCVPSZU 2. sz. módosítás- eltérések alapvizsga megléte
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai továbbképzés
  • Innovatív közeg
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • Minden ledolgozott munkaórára 30%-os műszakpótlék
  • 13. és 14. havi fizetés a próbaidőt követően
  • Cafetéria juttatás a próbaidő után
  • Medicover egészségbiztosítás próbaidő lejárta után
  • Munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határán kívülről: autóbuszbérlet, vagy Máv-Start prémium kártya, vagy üzemanyagtérítés (30 Ft/km)
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Az UniverTrans Kft. a METRANS cégcsoport része, mely több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. Cégünk 1992 óta végzi a Csepel Művek vasúti kiszolgálását, mellyel biztosítja a csepeli terminál konténereinek zökkenőmentes kötöttpályás szállítását.
Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi cégcsoporthoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?

TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!