ISG International Executive Consulting Kft. logo

Számviteli és adózási vezető

Állás részletei

  • Cég neve

    ISG International Executive Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Szektorában piacvezető, stabil, tőkeerős multinacionális kereskedelmi vállalat pénzügyi csapatába keresünk energikus, csapatát képviselő, változásoktól és változtatásoktól nem visszariadó csoportvezetőt az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A főkönyvelő közvetlen beosztottjaként a 10 fős könyvelői csapat (GL, FA, AP, WF) operatív irányítása
  • A beosztott kollégák munkájának szakmai támogatása, fejlődésük előmozdítása
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Adóbevallások elkészítésének irányítása, ÁFA analitika ellenőrzése
  • Statisztikai jellegű riportok (MNB, KSH) elkészítése és ellenőrzése
  • Havi riportálási feladatok Hyperion rendszerben
  • Közreműködés az éves könyvvizsgálat során

Elvárások:

  • Gazdasági diploma és mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 éves könyvelési/számviteli és adózási területen szerzett munkatapasztalat
  • Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat, legalább 3-4 fő vezetésével
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Bevallások elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Szóban-írásban kommunikációképes, magabiztos angolnyelv-tudás
  • SAP FI modul és MS Office ismeret
  • Emellett IFRS ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, éves bónusz, plusz juttatások
  • Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalat
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi kapcsolatépítési lehetőségek
  • Kellemes munkakörnyezet, inspiráló csapat
  • Otthoni munkavégzési lehetőség (heti 1 nap)
  • Céges buszjárat a Móricz Zsigmond körtérről

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Álláshirdetés jelentése