Vagyon felülvizsgáló kárszakértő

  • Cég neve

    Gránit Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A kárigények fedezeti, jogalapi, és összegszerűségi vizsgálata, döntés, és döntés előkészítése.
  • Önálló kárrendezési tevékenység végzése.
  • A kárigények elbíráláshoz szükséges levelezések lebonyolítása.
  • A kártérítési összegek kifizetésének előkészítése.
  • Vagyon Kárrendezési Iroda kárrendezőinek szakmai támogatása felügyelete
  • A vezető szakértői hatáskörbe tartozó kárügyek tekintetében a szolgáltatási összeg utasítás szerinti számfejtése, szakmai ellenőrzése és utalványozása,
  • Vagyonbiztosítási károkkal kapcsolatos panaszok érdemi ügyintézése
  • Összetett megítélésű, bonyolult kárügyekben biztosítás-szakmai vélemény meghozatala
  • Szakértői rendszerek pontos, gyors kezelése
  • Közvetlen kapcsolattartás megbízott partnerekkel, ügyfelekkel.

Elvárások

  • Vagyon kárszakértői területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office, programok felhasználói szintű ismerete
  • Kárnavigátor program felhasználói szintű ismerete
  • Határozottság, gyors és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, munkabírás
  • Jogosítvány
  • Saját gépjármű

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai ismeretek bővítése
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzokat.