Jelentésszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Szabadság tér 5-6.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • MNB, egyéb felügyeleti hatóságok részére küldendő pénzügyi, felügyeleti és statisztikai jelentések összeállítása
  • A jelentésekhez szükséges adatok lekérdezése, ellenőrzése, hibajavítások elvégzése
  • HITREG/BETREG/EVAN adatmodel működtetésébe való bekapcsolódás, havi adatbázis összeállítási feladatok
  • Szabályrendszer, alaptáblák megismerése, adatáramlási folyamatok feltérképezése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a pénzügyi divízió többi munkatársával, illetve a jelentések összeállításában résztvevő más osztályok munkatársaival
  • Jelentéskészítési folyamatok optimalizálása, projektek:
  • Riportok fejlesztése, technikai újítások bevezetése, ellenőrzési pontok, keresztellenőrzési szabályok kidolgozása
  • Kapcsolódó jogszabályok értelmezése, a paraméterezésnél figyelembevétel, specifikációk készítése
  • Automatizálásához kapcsolódó projektfeladatok

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • 5-7 éves tapasztalat pénzügy/számviteli területen;
  • Más banknál szerzett Jelentésszolgálati, ezen belül HITREG tapasztalat előnyt jelent;
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat;
  • MS Office programok kiváló ismerete;
  • IT alkalmazások (SAS, SQL) haladó szintű, valamint egyéb rendszerek (SAP, ORACLE) ismerete;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Képzések,
  • Extra szabadnap,
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!