Sous Chef

  • Cég neve

    Silverline Cruises Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Jane Haining rakpart 11.

  • Fizetés

    Nettó 570e - 590e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Budapest szívében található vacsora mozgóhajóinkra keressük munkájukra igényes munkatársunkat sous chef pozícióra

Sous Chef

Főbb feladatok, munkák

  • séf munkájának támogatása
  • séf távollétében helyettesítési feladatok ellátása
  • konyhai csapat irányítása
  • HACCP és egyéb előírások betartása/betartatása
  • tálalás
  • vendégközpontú szoros együttműködés az üzletvezetővel és vezetőséggel
  • munkakörnyezet tisztántartása/tisztántarttatása
  • gyors döntés hozatal
  • rendelés és beosztás írás
  • árú átvétel és elpakolás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakács végzettség
  • legalább 3 év konyhán eltöltött releváns szakmai tapasztalat
  • jó csapatjátékos
  • kreativitás
  • motivált, lendületes, pozitív munkamorál

Amit kínálunk

  • összetartó, egymást támogató, lendületes, összeszokott csapat
  • heti 4-5 nap munka, rugalmas és változatos munkarend (8-13 órás műszakok váltakozva)
  • jól megközelíthető belvárosi helyszín
  • munkaruha biztosítása
  • bejelentett jogviszony
  • személyzeti étkezés, védőital biztosítása
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!