Vállalkozási előkészítő mérnök

  • Cég neve

    EB HUNGARY INVEST Kft

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Fogadó utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Minden kollégánkkal hosszútávra tervezünk és velük együtt építkezünk
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Projektek kivitelezésében való részvételi lehetőséget és szakmai fejlődést nyújtunk
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat biztosítunk kollégáink számára, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl. irodai masszázs, csapatépítők, gyümölcsnap stb.)
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és összetartó csapat vagyunk, akik számára a lehetetlen szó ismeretlen
  • Sokat dolgozunk, de megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég és csapatunk további sikereihez

Feladatok:

  • Kivitelezési ajánlatok kidolgozása és összeállítása megadott paraméterek mentén
  • Érkezett pályázati anyag feldolgozása, ellenőrzése, a dokumentáció felülvizsgálata
  • Alvállalkozók, beszállítók versenyeztetése, árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Költségvetések és mennyiségi kalkulációk ellenőrzése
  • Vállalkozói kör feltérképezése, nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a megrendelői-, alvállalkozói-, beszállítói körrel
  • Műszaki és pénzügyi ütemterv összeállítása
  • Költségcsökkentő műszaki javaslatok, alternatívák kidolgozása
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel és a cég képviselete
  • Ártárgyalásokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú építőipari szakirányú végzettség (építő- építészmérnök, gépész- villamosmérnök)
  • Ajánlatkészítői tapasztalat (kivitelezés terén előny)
  • Felhasználói szintű Excel, Word, Outlook ismeret és használat
  • Tárgyalási képesség, határozott és magabiztos fellépés
  • Pontosság, precizitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség, felelősségvállalás
  • Határidők betartása, priorizálási képesség
  • Rugalmasság, meggyőző- és érvelési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • MS projekt ismeret és felhasználói szintű használat
  • Vállalkozási szerződés alapfokú ismerete
  • Opcionálisan:
    • Közbeszerzési tapasztalat
    • TERC költségvetés-készítő program ismerete
    • Elektronikus Közbeszerzési Rendszer használatában való jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el számunkra.