Szenior belsőépítész

Állás részletei

  • Cég neve

    Docler Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    1101 Budapest, Expo tér 5-7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Egyedülálló, izgalmas, szórakoztató és gyorsan növekvő – Üdvözöljük a Docler Csoportban!
A Docler Holding mindig is a vállalkozói szellem, a kreativitás és az innováció híve volt, most pedig egy újabb izgalmas kihívás elé nézünk.
Büszkén mutatjuk be a cégcsoport legújabb ingatlanfejlesztési üzletágát, amely nem csupán falakat emel, hanem álmokat is valóra vált.
Üzletágunk célja, hogy egy olyan modern és innovatív környezetet teremtsünk, amely tükrözi azokat az értékeket, amelyekre maga a Docler Holding is épült.
Kiemelten fontos számunkra, hogy egyedi szemlélet-és megközelítés módunkkal olyat hozzunk létre, ahol a jövő lehetőségei kibontakozhatnak.

Szenior Belsőépítész

Főbb feladatok, munkák

  • Dedikált mérnöki csapat munkájának támogatása
  • Párhuzamosan futó projektek szakmai felügyelete
  • Ingatlanok belsőépítészeti tervezése és a kapcsolódó 3D modellezés
  • A tervezési- és modulfejlesztési folyamatokban való aktív részvétel
  • Belsőépítészeti koncepciók és kiviteli tervek önálló elkészítése, illetve dokumentációk összeállítása, prezentációkon való részvétel
  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszini felmérés
  • Tervezési folyamat koordinálása szenior belsőépítészként

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú (építészmérnök és/vagy építőművész és/vagy belsőépítész) végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz, alapos munkavégzés
  • Tervezőprogramok alapos ismerete (ArchiCAD és/vagy Revit
  • 3D modellezésben való jártasság
  • Lelkes, proaktív, igényes személyiség, gyakorlat orientált gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • Az angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (B2)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Egyéb lakberendezői, tervezői program ismerete
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • BIM környezetben szerzett tervezői tapasztalat
  • Prémium projektekben való részvétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria (Br. 500.000 Ft/év)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya (AYCM)
  • Innovatív, folyamatosan fejlődő környezet, támogató, lendületes csapat
  • Változatos, komplex feladatkör, lehetőség az értékteremtésre, önmegvalósításra

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Belsőépítész

Álláshirdetés jelentése