Elektromos karbantartó

  • Cég neve

    Mediaworks Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XXII. kerület, Harbor Park

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomdai és kiszolgáló gépek javítása, megelőző karbantartása
  • A nyomdagép elektromos elemeinek ellenőrzése, javítása, esetleges cserék elvégzése
  • Részvétel az épületüzemeltetési feladatokban
  • A munkakörhöz tartozó karbantartási dokumentációk naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltató partnerekkel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektronikai-, elektromechanikai műszerész, mechatronikus)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó logikai készség
  • Jó fizikai állóképesség és terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávra szóló, stabil munkalehetőség
  • Nagyvállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaruha
  • 3 műszakos munkarend
  • Esetenként hétvégi, ünnepnapi munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület, Harbor Park

Céginformáció

Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa?

Ha azt mondom, Lakáskultúra, Mandiner, Metropol…akkor magunkról mesélek!

Légy te is tagja a mi óriás családunknak, és segíts nekünk abban, hogy a budapesti nyomdánk olajozottan működjön!

A Mediaworks Hungary Zrt. budapesti telephelye, háromműszakos nyomdai munkavégzésre, elektromos karbantartó munkatársat keres.

Pályázatod bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.