Trafik eladó, nemzeti dohánybolti eladó állások Veszprém megye

Összesen 2 állásajánlat, ebből 1 új.

Bolti eladó - új

Vidám Szatócs Kft
XXII.ker-i Reál Élemiszerüzletbe gyakorlattal rendelkező eladó-pénztárost és/vagy eladó-csemegepultost keresünk azonnali kezdéssel, hosszútávra. Jelentkezni emailben küldött önéletrajzzal lehet.
profession.hu - 1 napja - szponzorált - Mentés

Eladó - Biatorbágy

GANT Hungary Kft.
… Budapesten, 1999-ben nyitottuk meg. Eladó munka
profession.hu - 21 napja - szponzorált - Mentés

Pápa, Veszprém megye
Munkakör: Bolti eladóElvárt gyakorlati idő: nincsMunkakör kiegészítése: dohányboltFelajánlott havi bruttó kereset (Ft): 180 … ): 0530Munkarend: kötött nappali munkavégzésSpeciális követelmények: eladói végzettség előny
igaziallasok.hu - 4 napja - Mentés

Dohánybolti eladó

Óbudavár, Veszprém megye
Foglalkozás megnevezése: Dohánybolti eladóSzükséges gyakorlat: Szükséges végzettség: Szakképzettség: Jogosítvány: …
igaziallasok.hu - kb. 1 éve - Mentés