Segédmunkás, segédmunka állások

Összesen 3745 állásajánlat, ebből 96 új.

Fizikai, segéd munka - új

Bér-Gép-Szer Kft.
Lovasi telephelyű cégünk keres éves foglalkoztatásra azonnali munkakezdéssel fizikai segédmunkást.Elvárásaink: "B" típusú jogosítványJelentkezni az alábbi tel.számon lehet: 0630/5971573
profession.hu - 3 napja - szponzorált - Mentés

Építőipari segédmunka - új

Szekszárd
Csarnoképítésben jártas, magasban dolgozni tudó , munka vállalókat keresek Folyamatos munkára. Tetőlemezelés, panelezés, szegélyezési munkára.Bérezés megegyezés szerint.
igaziallasok.hu - 1 napja - Mentés

Takarító - új

Budapest
Egyesített Szent István és Szent László Kórház- Rendelőintézet (régi név) Dél- pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
workania.hu - 2 napja - Mentés

Budapest Főváros XI. ker Újbuda Önkormányzatának Egyesített Bölcsődei Intézmény

segédmunkás

Budapest
Zuglói Egészségügyi Szolgálat
Zuglói Egészségügyi Szolgálat a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Zuglói Egészségügyi...

indeed.com

SEGÉDMUNKÁS

Magyarország
Danubius Hotels Group
MOSOGATÁS Elvégzi az étkezési eszközök szabály szerint gépi, vagy 3 fázisú kézi mosogatását. A mosogató gépet az üzemeltetési előírások betartásával kezeli,...

indeed.com

HULLADÉKVÁLOGATÓ (Laboratóriumi segédmunkás)

Budapest
FKF Nonprofit Zrt.
Fő feladatai: • Települési szilárd hulladék válogatása, • szelektív hulladékválogatás a szerződéses partnerek telephelyein, • hulladékminták előkészítése....

indeed.com