Pincér, felszolgáló, pultos állások Nyírtura

Összesen 13 állásajánlat, ebből 1 új.

Pincér - új

Balatonfüred
MIS & BI KFT.
Balaton Szabadidő és Konferencia Központban üzemelő Laguna Étterembe keresünk éves állásra pincért. Lehetsz fiatal vagy idősebb, dinamikus csapatban dolgoznál, gyere csatlakozz hozzánk.
profession.hu - 1 napja - szponzorált - Mentés

Fagylaltozóba pultos munka!

Napkor - Nyírtura 8 km
Sweet Kézműves Fagylaltozó
Napkori és Nagykállói fagylaltozóba pultos munkakörben női munkatársakat keresek. Munkájára igényes, dolgozni akaró, szorgalmas, mosolygós, vidám jelentkezőket várok. Fényképes Önéletrajzot a sweetfagyi@gmail.com-ra várom.
startapro.hu - 9 hónapja - Mentés

Pultos

Nyíregyháza - Nyírtura 10 km
M-MÁRK KFT.
A nyíregyháziDABO DÖNER​ étteremfiatal, lendületes csapatába keresünkpultospozícióba csapattagokat.Amit kínálunk: - versenyképes jövedelem- teljesítmény utáni prémium- stabil cégháttér- hosszútávú munkalehetőség.Ha minket választasz: - fiatalos, dinamikus …
Szakmunka - Felszolgáló, Pincér, Pultos, Szakiskola / szakmunkás képző, Teljes munkaidő, Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
profession.hu - 7 napja - Mentés

Pincér

Munkakör: PincérSzükséges gyakorlat: nincsMunkakör kiegészítése: MIG: Fenyvesi …
allashajsza.hu - kb. 1 hónapja - Mentés

Nyírtét

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Nyírtura 13 km
Ha úgy érzed, hogy tudnál kedves és barátságos lenni a vendégekkel és szeretnél egy lelkes csapatban dolgozni, rugalmas munka beosztásban, mint pultos akkor várjuk a jelentkezésedet a +3630 9535893 telefonszámon. Havana Club és csapata.
startapro.hu - 4 hónapja - Mentés