Pincér, felszolgáló, pultos állások Békés megye

Összesen 3 állásajánlat.

Felszolgáló

Békéscsaba, Békés megye
n
Újonnan nyíló kávézó-bárba keresünk 20-30 év közötti hölgyet péntek-szombat esti beosztásba, kb 5-től hajnal 2-3-ig. Bejelentve. Csak felszolgáló tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Megnyitás
tutimunkak.hu - kb. 1 hónapja - Mentés

Békéscsaba belvárosában pultost keresünk

Békéscsaba belvárosában nagy forgalmú vendéglátóegységünkbe pultos-felszolgálót keresünk. Gyakorlat előny, de nem feltétel. Fényképes önéletrajzokat a pultosallasbekescsaba@gmail.com email címre várjuk.
startapro.hu - 3 hónapja - Mentés

Éttermi felszolgáló (< 25)

Gyula
Az állás: Éttermi felszolgáló (< 25) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Vendéglátó eladó Várható...

indeed.com

Éttermi felszolgáló (Felszolgáló)

Békéscsaba
Munkakör: Éttermi felszolgáló (Felszolgáló) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző Szakképzettség: * Pincér *...

indeed.com

Pultos

Gyula
A pozíció: Pultos elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: Vendéglátó eladó Fizetés (bruttó): 161 000 fölött

indeed.com