Állás Balatonalmádi

Összesen 7948 állásajánlat, ebből 50 új.

Viz Gáz szerelöket keresünk Németországba /1800euro

Balatonalmádi
Leellenörizhetö megbízható 15 éve a piacon lévö Holland céghez keresek: Németországba Frankfurt am Main, Ulm, Mannheimba Viz Gáz szerelöket Azonnali kezdéssel. (2 fős csoportokban is lehet jelentke...
aprohirdetesingyen.hu - 6 napja - Mentés

Háztartási alkalmazott

Munkakör: Háztartási alkalmazott Tapasztalat: nem szükséges Iskolai végzettség: általános iskola Elvárt szakképzettség: Nincs szakképzettsége Fizetés (bruttó)

indeed.com

Adminisztrációs ügyintéző

Az állás: Adminisztrációs ügyintéző Szükséges gyakorlat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: technikum, szakközépiskola, gimnázium Elvárt szakképzettség:

indeed.com

Szobalány (szobaasszony)

A pozíció: Szobalány (szobaasszony) Tapasztalat: nem szükséges Szükséges bizonyítványok: általános iskola Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Várható (bruttó

indeed.com