Mosogató állások Veszprém megye

Összesen 4 állásajánlat, ebből 1 új.

Konyhai kisegítő - új

Balatonfüred, Veszprém megye
Balatonfüredi olasz étterembe konyhai kisegítőt, mosogatót keresünk azonnali kezdéssel, akár napi kifizetéssel.
igaziallasok.hu - 4 napja - Mentés

Mosogató mosogató

Veszprém, Veszprém megye
Veszprémi önkiszolgáló étterem mosogatót keres azonnali kezdéssel. Fizetés: Fizetés ( … nélküli Pozíció szint: Beosztott Pozíció: mosogató
Fizetés (fix bér), Vendéglátós, Szakképzettség nélküli, Beosztott, mosogató
aprohirdetesingyen.hu - kb. 1 hónapja - Mentés

Mosogató / konyhai kisegítő

Tihany
YACHT MARINA TIHANY Kft.
Mosogató / konyhai kisegítő YACHT MARINA TIHANY Kft. Tihanyba új építésű strandra és étterembe keresünk takarító / mosogató munkatársakat kiemelkedően magas...

indeed.com

Mosogató

Veszprém
Man at Work Kft.
Feladatok: Mosogatás Konyha rendben tartása Takarítás Elvárások: Pontos, precíz, önálló munkavégzés A munkáltató ajánlata: Versenyképes bérezés Igény...

indeed.com