Lakatos állások Nagykanizsa

Összesen 6 állásajánlat, ebből 1 új.

Lakatos

Nagykanizsa
Munkakör: Lakatos (Lakatos) Tapasztalat: 1 év felett 2 …
igaziallasok.hu - 12 napja - Mentés

Szerkezetlakatos

Nagykanizsa
Metal-Tech Expert Kft.
Szerkezetlakatos szakembereket keresünk hosszútávú nagykanizsai munkavégzésre. Jelentkezni lehet személyesen Nagykanizsa, Teleki út 23. szám alatti telephelyen.
Szakmunka - Lakatos, Géplakatos, Szakiskola / szakmunkás képző, Teljes munkaidő, Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
profession.hu - 19 napja - Mentés

Állás Nagykanizsán

Nagykanizsa
Nagykanizsai cég szerkezetlakatos (vas-és fémszerkezet) munkatársat keres azonnali kezdéssel. Jelentkezni önéletrajzzal a nagykanizsamunka@gmail.com e-mail címen lehet.
vas- és fémszerkezet lakatos, Fizikai munka, segédmunka, Szakmunkásképző, határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, átlagos
startapro.hu - 4 hónapja - Mentés

Lakatos

Nagykanizsa
Munkakör: Lakatos (Lakatos) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Elvárt szakképzettség: Géplakatos Fizetés (bruttó): megegyezés

indeed.com

Lakatos (Hegeszteni tudó lakatos)

Nagykanizsa
Szép Gyula vállalkozó
Lakatos (Hegeszteni tudó lakatos) elvárt gyakorlati idő:. 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség:....

indeed.com

Nagykanizsa
Munkakör: Lakatos (Hegeszteni tudó lakatos) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: * Géplakatos *...

indeed.com