Eladó állások Pest megye

Összesen 1742 állásajánlat, ebből 9 új.

Eladói munka Gyálon - új

Gyál, Pest megye
Kereskedelem
Gyálon lévő élelmiszer üzletembe keresek tapasztalattal és képzettséggel rendelkező, önmagára és a munkájára igényes kolléganőt nettó 100-120 ezer ft-ért, hosszútávra. Heti munkaidő: H: 7-17, K: 7-14, Sz: 7-17, Cs: 7-14, P: 7-14, Sz: 7-13 (minden harmadik …
Bolti eladó, Értékesítés, kereskedelem, üzlet, Középiskola, nem igényel, 2017.02.28, határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, versenyképes
startapro.hu - 3 napja - Mentés

Nemzeti Dohánybolt munkatársat keres - új

Isaszeg, Pest megye
… terminálkezelői (wave) vizsgával rendelkező munkatársat eladó-pénztáros munkakörbe heti 2-3 …
eladó, Értékesítés, kereskedelem, üzlet, Isaszeg, Aulich u. 23., határozott idejű, teljes munkaidős állás, versenyképes
startapro.hu - 5 napja - Mentés

Benzinkútra shop eladó

Fót, Pest megye
Fóti benzinkútra shop eladó kollégát keresünk, 8 órás munkarendbe délelőtt és délutános műszakokra Megadott email címre várom fényképes önéletrajzokat, vagy telefonon. Farkas Erzsébet: +36306857831
eladó, Értékesítés, kereskedelem, üzlet, határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, átlagos
startapro.hu - 6 napja - Mentés

Eladó, árubeszerző

Szigetszentmiklós, Pest megye
Angazo Kft.
Szigetszentmiklóson, szerelvényboltba műszaki érzékkel rendelkező eladó, árubeszerző kollégát keresünk. Munkakezdés azonnal. Számítógépes alapismeret, B kategóriás jogosítvány szükséges. Megnyitás
tutimunkak.hu - 6 napja - Mentés

Eladó-pénztáros - Dabas

Dabas, Pest megye
Penny Market Kft.
a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása, gyors és pontos pénztári munka, árufeltöltés, göngyöleg kezelése, az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása.
profession.hu - 9 napja - Mentés

Bolti eladó

Budapest
Munkakör: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola Minimum szakmai elvárás

indeed.com

Kispest ruhabolti eladó,pénztáros

Budapest XIX. kerület
Használtruházati boltba hölgy eladókat keresek. Teljes munkaidős állás. Szakmai tapasztalat nem szükséges. Hosszú távú munkalehetőség,fizetés nettó 130.000

indeed.com

Eladó-pénztáros (heti 30 óra)

dm drogerie markt
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,

indeed.com