Eladó állások Budapest, XVIII. kerület

Összesen 6216 állásajánlat, ebből 65 új.

Bolti eladó

Budapest, XVIII. kerület
SZIL-FA Kft.
… fiatalos női csapatba munkatársat keresünk, eladó munkakörbe. Jó matematikai készség szükséges …
profession.hu - 7 napja - Mentés

Eladó

''Magyar Duty-Free'' Kft.
A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás, a napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.), a pénztár kezelése.
profession.hu - 23 napja - Mentés

Ingatlanközvetítő

OTP Ingatlanpont Kft.
Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése …
profession.hu - 29 napja - Mentés

Hentes eladó

Budapest 18. kerületében lévő hentes boltba munkájára igényes hentes eladót keresünk! Versenyképes fizetéssel, igényes szép környezettel!
Hentes eladó, Értékesítés, kereskedelem, üzlet, Budapest béke tér 1, határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, kiemelkedő
startapro.hu - kb. 2 hónapja - Mentés

Eladó

Kereskedelem
XVIII.kerületi üzleteinkbe keresünk önnáloan dolgozni tudó eladót.Élelmiszer boltba és italdiszkontba .Tapasztalat és szakírányú végzettség előny . Jelentkezni pleyercsaba@gmail.com email címre várjuk .

Eladó-Pénztáros

Budapest, XIX. kerület
Dohánybolt üzletbe , eladót keresünk.éjszakai munkakör betöltésére. Termékismeret előny. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: szabadkabt@gmail.com címre várjuk.
Dohánybolti eladó, Értékesítés, kereskedelem, üzlet, budapest, eladói, határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, versenyképes

Eladó-pénztáros (heti 30 óra)

Budapest XIX. kerület
dm drogerie markt
A dm üzletpolitikájának megvalósítása Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak Pénztárgép kezelése Árupakolás, a polcok feltöltése Pontos készletszámolás,

indeed.com

Bolti eladó

Budapest
Munkakör: Bolti eladó Szükséges gyakorlat: nem szükséges Végzettség: technikum, szakközépiskola, gimnázium, szakmunkásképző, szakiskola Minimum szakmai elvárás

indeed.com

Eladót keresünk

Eladói munkakörbe XIX. kerületi Nemzeti Dohányboltba, bejelentett heti 30 órás, délutáni és hétvégi műszakba keresünk alkalmazottat, hosszú távra! Elvárások:

indeed.com