Bolti eladó, shop eladó állások Békéscsaba

Összesen 38 állásajánlat.

Bolti eladó

Békéscsaba
ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.
vevők kiszolgálása modern, vonalkódolvasóval ellátott pénztárgéprendszerünk segítségével árufeltöltés különböző takarítási és tisztítási tevékenységek
profession.hu - kb. 2 hónapja - Mentés

Bolti eladó-Raktáros

Békéscsaba
Bolti eladó és raktáros munkakörbe keresünk 1 …
Bolti eladó-raktáros, Értékesítés, kereskedelem, üzlet, Közép- vagy Szakiskola, határozatlan idejű, teljes munkaidős, átlagos
startapro.hu - 2 hónapja - Mentés

Kereskedő (Kereskedő, bolti eladó)

Békéscsaba
Az állás: Kereskedő (Kereskedő, bolti eladó) elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Végzettség: szakmunkásképző Szakképzettség: * ABC eladó * Kereskedő...

indeed.com

Bolti eladó (árufeltöltő-eladó)

Békéscsaba
Munkakör: Bolti eladó (árufeltöltő-eladó) Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Szükséges bizonyítványok: szakközépiskola, szakmunkásképző Szakképzettség: Nincs...

indeed.com

Bolti eladó

Békéscsaba
A pozíció: Bolti eladó elvárt gyakorlati idő: nem szükséges Szükséges végzettség: szakközépiskola, gimnázium Szakképzettség: Nincs szakképzettsége Speciális

indeed.com