Adminisztrátor állások Veszprém megye

Összesen 7 állásajánlat.

Logisztikai adminisztrátor

Veszprém, Veszprém megye
Vöröskő Kft. - Euronics
Logisztikai folyamatokkal, szerviz- és visszárukkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása | Kapcsolattartás partnereinkkel és kiskereskedelmi egységeinkkel telefonon, e-mailben | Kimutatások, statisztikák készítése
profession.hu - 23 napja - Mentés

Adminisztrátori munkakör

Pétfürdő, Veszprém megye
Petrotár Kft
Adminisztrátor hölgyet keresünk pétfürdői telepünkre azonnali munkakezdési lehetőséggel. Office alkalmazások felhasználószintű ismerete elvárás. 06 30 921-5599
startapro.hu - kb. 2 hónapja - Mentés

Projekt adminisztrátor

Értékesítési projektek adminisztratív támogatása | Projektek státuszainak aktuálisan tartása | Projekt értekezletek megszervezése | Jegyzőkönyv vezetés | Információáramlás biztosítása | Szabályozások készítésének támogatása | Nyilvántartások...
profession.hu - 3 hónapja - Mentés

Beszerzési adminisztrátor

Beszerző által kért statisztikák, kimutatások, rendelések elkészítéseÁrlisták aktualizálásaÁreltérések egyeztetéseSzállítói szerződések kezelése, készlet riportok készítése
profession.hu - 5 hónapja - Mentés

Irodai adminisztrátor

Nemesvámos, Veszprém megye
allvanyozas
Nemesvámosi építőipari cég keres tapasztalattal rendelkező alkalmazottat részmunkaidőbe, teljes irodai ügyviteli feladatok ellátására (számlázás, ügyfelekkel való kapcsolattartás, munkaügyi adminisztráció… stb) Megnyitás
tutimunkak.hu - 5 hónapja - Mentés

Közüzemi és folyamatos szolgáltatási adminisztrátor

Közüzemi szerződésekkel, bérlői továbbszámlázásokkal kapcsolatos adminisztrációBeérkező üzemeltetési, folyamatos szolgáltatatási, rezsiszámlák ellenőrzése (számítási mód, pénznem, árfolyam), és a számlák alátámasztásául szolgáló...
profession.hu - 10 hónapja - Mentés

Balatonalmádi
Balatonalmádiban lévő könyvelőiroda keres irodai adminisztrációra munkaerőt AZONNALI kezdéssel Elvárások: - középfokú végzettség -számítógépes ismeretek,

indeed.com

HR Adminisztrátor

Veszprém
Csolnoky Ferenc Kórház -Veszprém
Csolnoky Ferenc Kórház -Veszprém a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján pályázatot hirdet Csolnoky Ferenc Kórház

indeed.com