8 órás állások Somogy megye

Összesen 275 állásajánlat.

Éjszakás takarítói állás Siófokon

Siófok, Somogy megye
Gála
Siófok/Sóstói élményfürdőbe, állandó éjszakás takarító hölgyet keresünk (5 órás) éves állásra, kiemelt fizetéssel, azonnali kezdéssel. Munkaidő 21-02 között.
alkalmazott, Fizikai munka, segédmunka, min.8 általános, nem szükséges, azonnal, határozatlan idejű, részmunkaidős állás, versenyképes
startapro.hu - 12 napja - Mentés

Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr

Marcali
Az állás: Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr Tapasztalat: 2 év felett 5 évig Szükséges végzettség: szakmunkásképző Minimum szakmai elvárás: Tehergépkocsi...

indeed.com

Kőműves

Barcs
A pozíció: Kőműves Tapasztalat: 5 év fölött Végzettség: szakközépiskola, szakmunkásképző, általános iskola Minimum szakmai elvárás: Kőműves tapasztalat: 5 év...

indeed.com

Műhelyírnok (irodai adminisztrátor)

Marcali
Munkakör: Műhelyírnok (irodai adminisztrátor) elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Iskolai végzettség: gimnázium Minimum szakmai elvárás: Nincs...

indeed.com