• Cég neve

    Crust & Crumb Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Apáczai Csere János utca 7.

  • Fizetés

    Nettó 380e - 400e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Belvárosi kézműves pékségünkbe pék munkatársat , vagy betanított péket keresünk éjszakai munkavégzésre teljesallasban, vagy részmunkaidőben .Kizárólag hagyományos technológiával készítjük kenyereinket kovásszal( élesztő és adalékanyagmentesen)
Amit kínálunk: kiemelt bérezés, hosszútávú , biztos jövedelem, előrelépési lehetőség, kiváló csapat, rugalmas beosztás.
Heti 5munkanap.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet üzenetben vagy személyesen pékségünkben.

Elvárások

Pék végzettség, vagy gyakorlat

Előnyt jelent

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy személyesen.