Gépbeállító

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    Esztergom

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Esztergom Ipari Parkba, műanyag elektronikai kapcsolók, csatlakozók gyártására keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki szakközépiskolai végzettség
  • Mechanikai vagy elektronikai jártasság
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves gépbeállítói tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Dinamikus, terhelhető, proaktív személyiség

Előny:

  • Technikusi és mechatronikus végzettség
  • Műanyag gyártás területén szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártás területén lévő gépek javítása, karbantartása, új gyártógépek gyártásra való beállítása

Juttatások:

  • Versenyképes alapfizetésre
  • Havi teljesítmény prémium
  • Megemelt műszakpótlékok, SZÉP kártya
  • Melegétkeztetési hozzájárulás
  • 13. havi munkabér
  • Kiemelten fizetett túlórázási lehetőség

BEJÁRÁS: Ingyenes céges buszjárattal Esztergom 50 km-es körzetéből és FELVIDÉKRŐL

Szeretne JÓ FIZETÉSért JÓ MUNKAHELYen dolgozni, Akkor JELENTKEZZEN MOST!

FIGYELEM! INGYENES CÉGES BUSZJÁRAT a következő településekről:
(Magyarország) Annavölgy, Bajna, Csolnok, Dág, Dorog, Ebszőnybánya, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Kesztölc, Lábatlan, Leányvár, Mogyorósbánya, Nagysáp, Nyergesújfalu, Piliscsév, Sárisáp, Süttő, Tát, Tát-Kertváros, Tokod, Tokodaltáró, Tokod-Üveggyár

(Szlovákia) Bajta, Bátorkeszi, Bény, Búcs, Csata, Ebed, Garamkövesd, Garampáld, Ipolypásztó, Ipolyszalka, Karva, Kéménd, Kicsind, Kiskeszi, Kisújfalu, Köbölkút, Kőhídgyarmat, Kürt, Lekér, Madar, Marcelháza, Muzsla, Nána, Oroszka, Párkány, Zalaba, Zselíz

Munkavégzés helye:

Esztergom, Ipari Park

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.