Eszterházy Károly Katolikus Egyetem logo

Beruházás előkészítő referens

Állás részletei

  • Cég neve

    Eszterházy Károly Katolikus Egyetem

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Leányka utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem telephelyeinek, épületeinek felújításhoz kapcsolódó beruházások előkészítő munkái, felmérések, költségvetések, szöveges és rajzos dokumentációk készítése.
  • Részvétel az egyetemi épület-, és ingatlanállomány állagának felmérésében.
  • A beruházásokhoz kapcsolódó beszerzési eljárások során a Beszerzési Csoport támogatása a műszaki tartalom megadásával.
  • A Projekt Osztály támogatása a szükséges műszaki információk megadásával.
  • A beruházáshoz készült külsős szolgáltatók által készített műszaki tartalom, tervek, dokumentációk és költségvetések felülvizsgálata ellenőrzése.
  • A megvalósuló beruházások során azok ellenőrzése, az egyetemi (megrendelői) igények érvényesítése, kapcsolattartás a résztvevőkkel, a műszaki átadás-átvételi eljáráshoz kapcsolódó feladatok ellátása.
  • A megvalósult beruházások garanciális problémáinak nyilvántartása, az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

  • Építő-, építészmérnöki, vagy egyéb műszaki felsőfokú végzettség
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatásának vállalása
  • Alapvető irodai informatikai alkalmazások készségszintű ismerete
  • TERC program felhasználói szintű kezelése
  • Készségszintű tervolvasás
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői tapasztalat

Előnyt jelent

  • Beruházás-előkészítésben, költségvetés-készítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőoktatásban szerzett tapasztalat
  • Hasonló szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Építőipari beruházások során szerzett tapasztalat (kivitelezői, beruházói)

Amit kínálunk

  • Szép Kártya juttatás
  • mobilflotta
  • munkába járási költségtérítés
  • tanulmányok támogatása
  • iskolakezdési támogatás
  • családbarát munkahely
  • utazási kedvezményt biztosító utalvány
  • ingyenes sportolási lehetőségek
  • nyelvtanulás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem pályázatot hirdet az
Gazdasági és Üzemeltetési Főigazgatóság, Üzemeltetési Igazgatóság, Beruházási Osztály,
 munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidős, határozott idejű munkaviszony.

Kizárólag elektronikus úton HR Szolgáltatói Csoport részére, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelöléssel.
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány).
  • Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges mértékig történő kezeléséhez, valamint az arra jogosult bizottságok és testületek általi megismeréséhez - a vonatkozó jogszabályok és az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzatai szerint.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. június 11.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.
A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető!
A pályázat elbírálásának határideje: 2024. június 30.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint a lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadóak.

A határidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi érvényes, a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, határidőben érkezett pályázat a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Szervezeti és Működési Rendjének II., Foglalkoztatási Követelményrendszerről szóló kötetében foglaltak szerint történik. Az Egyetem kifejezetten fenntartja a jogot a pályázati kiírás visszavonására, illetve az eljárás eredménytelennek nyilvánítására.

Álláshirdetés jelentése