Ehs coordinator

Állás részletei

  • Cég neve

    DERULA Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Újszászi út 11.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • Munkavédelmi-, tűzvédelmi-, valamint környezetirányítás folyamatainak működtetése, fejlesztése és ellenőrzése.
  • Munka-tűz és környezetvédelemhez kapcsolódó dokumentáció kezelése, riportok készítése a menedzsment számára.
  • Balesetek dokumentálása, kivizsgálása, jelentés készítése.
  • Folyamatos és proaktív veszélyazonosítás, kockázatok szisztematikus kezelése és vonatkozó javító, védőintézkedések meghatározása.
  • Kockázatértékelés, vegyi anyagok kockázatbecslése külső partnerekkel.
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, illetve a beszállítókkal.
  • Munkavédelmi és biztonsági előírások, szabályzatok létrehozása, dokumentációk napra készen tartása.
  • Munkavédelmi oktatások megszervezése és dokumentációjának elkészítése.
  • Kijelölt munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata és kiegészítése.

Elvárások

Amit a munkakörhöz kérünk tőled:
  • Minimum középfokú munkavédelmi végzettség
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat gyártó környezetben
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret

Előnyt jelent

Aminek nagyon örülünk:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Kommunikáció képes angol vagy olasz nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Tapasztalathoz igazított bérezés
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér és dinamikus fejlődés
  • Támogató csapat, családias légkör
  • Nagyfokú önállóság biztosítása, lehetőség a szakmai kiteljesedésre
  • Oktatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

30 éve működő vállalatunk a Derula Kft., a 70 éve működő nemzetközi Bonzano cégcsoport tagja, Európa egyik meghatározó rétegelt lemez gyártója. Több, mint 350 munkavállalót foglalkoztatunk és gyártási tevékenységeinket Magyarországon 2 telephelyen végezzük: Szolnokon rétegelt lemezt, Magyarszecsődön nyárfurnérlapot és táblásított fenyőlemezt állítunk elő. Fafeldolgozó üzemként elkötelezettek vagyunk a fenntartható működésben.

 A jelentkezem gomb megnyomása után kérjük csatolja magyar és angol vagy olasz nyelvű önéletrajzát!

Álláshirdetés jelentése