PETIT FORESTIER MAGYARORSZÁG Kft. logo

Hűtőtechnikus, raktérhűtő szerelő

Állás részletei

  • Cég neve

    PETIT FORESTIER MAGYARORSZÁG Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Pesti út 209.

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • haszongépjárművek (kis-, illetve nehéz teherautók) CARRIER, THERMO KING, ZANOTTI típusú raktérhűtőinek teljes körű szervízelése, megelőző karbantartási munkáinak elvégzése
  • diagnosztika felállítása, össze és szétszerelések, mechanikai alkatrészek ellenőrzése és beállítása
  • az elvégzett munkafolyamat dokumentálása és a nyilvántartási rendszerbe való felvitele

Elvárások

  • Érvényes H-I (F-GÁZ) képesítés megléte (de ennek hiánya nem kizáró ok)
  • gépjárművek raktérhűtő javításában vagy egyéb hűtőgépészeti berendezések szerelésében szerzett tapasztalat (viszont akár pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk)
  • munkájára, környezetére igényes, precíz munkatársat keresünk.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • C típusú jogosítvány
  • autószerelői ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes bejelentett bér, korrekt túlóra elszámolással (amennyiben túlóra szükséges)
  • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • fűtött-hűtött műhely, LED világítás, profi célszerszámok
  • Munkábajárási támogatás (30,-Ft/km)
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, egy nemzetközi cég keretében
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

A Petit Forestier 1907-ben alapított francia családi vállalkozás, amely a különböző hűtő berendezések és hűtő járművek bérbeadásának területén tevékenykedik. Szakértelmünknek köszönhetően a terület vezető szereplőjévé váltunk Európában és folyamatos növekedést tudunk felmutatni:
  • több mint 80.000 hűtős haszongépjárműből álló flotta
  • kb. 6000 munkatárs
  • 300 kirendeltség 22 országban
Erőnk a hálózatunkban és szakértelmünkben rejlik, illetve a vállalati-, emberi-, és a munkatársakat bevonó kultúránkban. Értékeink alapját képezik cégünk identitásának.
A Petit Forestier cégcsoport fő céljai közé tartozik: megerősíteni jelenlétét és jelenlegi pozícióját a nemzetközi piacokon, új piacokat meghódítani és stratégiai szerepet vállalni az új technológiák és a környezetvédelem fejlesztésében.
A Petit Forestier Magyarország Kft. 2018-ban kezdte el működését Üllőn és 6 év után már egy több mint 350 járműből álló flottát üzemeltetünk.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Kérjük csatolja önéletrajzát!

Álláshirdetés jelentése