Adatbázis / Cloud-szolgáltatás fejlesztő

  • Cég neve

    HUMDA Lab Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Dávid Ferenc utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • CLOUD API AZURE AWS
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Hatékony adatbázisok tervezése a projektek igényei, követelményei alapján
  • Adatbiztonsági stratégiák kidolgozása és implementálása, beleértve a hozzáférési jogok kezelését, az adatok titkosítását és a vész-helyreállítási tervek kidolgozását
  • Teljesítményoptimalizálás, beleértve az indexelési stratégiák kidolgozását és a lekérdezési teljesítmény javítását
  • Dokumentáció készítése az adatbázis-tervezési döntésekről, az adatmodellről és az adatbázis-sémáról
  • Felhő alapú alkalmazások tervezése és architektúrájának kidolgozása
  • Felhőszolgáltatások (pl. adatbázisok, tárolás, számítási erőforrások) integrálása az alkalmazásba
  • Skálázható és biztonságos felhőalapú alkalmazások fejlesztése
  • API-k tervezése és implementálása az alkalmazások közötti kommunikációhoz (real-time alkalmazásokhoz)
  • Adatbázis és felhőalapú megoldások tesztelési stratégiájának kidolgozása, megtervezése, tesztelés levezetése, tesztelési riportok írása

Elvárások

  • mesterképzés informatikai vagy ahhoz kapcsolódó területen
  • legalább 5 év releváns területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • komplex gondolkodás, precizitás

Előnyt jelent

  • felhőplatformokban (Azure, AWS vagy Google Cloud) szerzett gyakorlati tapasztalat
  • real-time applikációk tervezésében szerzett tapasztalat
  • adatmodellezés, statisztika és mesterséges intelligencia technikák terén szerzett jártasság

Amit kínálunk

  • egyedi tevékenységeinknek köszönhetően változatos és érdekes feladatokban vehetsz részt;
  • dinamikusan változunk, célunk, hogy a megfelelő szakemberekkel közösen hozzuk el a változást mind a szektor, mind a vállalat életében;
  • csapatunk fiatalos, összetartó;
  • éves szinten emelt összegű cafeteria keretet biztosítunk;
  • támogatjuk a munkába járást és hazautazást;
  • a munkavégzéshez szükséges laptopot és telefont természetesen mi biztosítjuk.

Céginformáció

Érdekel az autó-motorsport, e-sport és mesterséges intelligencia kutatás és fejlesztés világa? Akkor jelentkezz a HUMDA Lab Nonprofit Kft. kutató szervezetéhez!
Fókuszunkban az autó-motorsporthoz, és tágabb értelemben a mobilitáshoz és járműiparhoz, kapcsolódó tudományos kutatások, továbbá technológiai és infrastrukturális fejlesztések állnak. Foglalkozunk önvezető versenyző algoritmus kutatással, alternatív hajtáslánc, e-sport és blended reality platform fejlesztésekkel és még sok érdekes jövőformáló kihívással.
Csapatunk elkötelezett kutatókból, járműipari mérnökökből, versenymérnökökből, szoftverfejlesztőkből és projektvezetőkből áll, akiknek szenvedélye az autó-motorsport és a fenntartható, környezettudatos és biztonságos mobilitás. Az autó-motorsport kiváló kísérleti terepet nyújt az új technológiák kipróbálására, a járműipari kutatások és fejlesztések validációjára, ezen felül a sport izgalmának köszönhetően szélesebb közönség számára is közelebb hozza a legújabb mérnöki megoldásokat és innovációkat.

Amennyiben a pozíció felkeltett érdeklődésed, a „Jelentkezem” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod!