CNC programozó

Állás részletei

  • Cég neve

    STOMP METAL Kft.

  • Munkavégzés helye

    4465 Rakamaz, Hunyadi út 17.

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Alkatrészek gyártása rajzdokumentációknak megfelelően CNC marógépen
  • HURCO CNC gépek programozása, kezelése, átállások, beállítások végrehajtása, korrekciók elvégzése
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel
  • HURCO CNC gépeken dolgozó kollégák programozási támogatása, csoportvezetése, irányítása
  • Gyártásközi dokumentumok vezetése

Elvárások

  • CNC forgácsoló végzettség
  • HURCO gépek programozásában tapasztalat, gyakorlat
  • Műszaki rajzolvasási és mérési ismeretek
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér, megbízható munkaadó, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Tervezhető, pontos, határidőn belül történő bérfizetés
  • 100% bérlettérítés, üzemanyag térítés

Céginformáció

A STOMP METAL Kft. Rakamazon (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye), egy családi tulajdonban lévő kisvállalkozás. Cégünk tevékenységét 1988 óta folytatja, fő profilja a fémmegmunkálás hagyományos és CNC esztergagépekkel, CNC megmunkáló központokkal és egyéb jellegű szerszámgépekkel.
Stomp Metal Kft. várja Önt egy stabil, fejlődési lehetőséggel, érdekes és változatos munkával rendelkező munkahelyen. A megnövekedett feladataink ellátására keressük új kollégánkat Rakamazra.

A jelentkezem gombra kattintva az önéletrajz csatolásával tud jelentkezni az állásra.

Álláshirdetés jelentése